Komunikat

Data publikacji:

W związku z sytuacją pandemii COVID-19 decyzją Premiera oraz Ministra Zdrowia
Publiczne Przedszkole w Cieszkowie nadal pozostaje zamknięte do dnia 18.04.b.r.
Szczegółowy opis osób, które mogą skorzystać z opieki dla dzieci w przedszkolu znajduje się w Rozporządzeniu Ministra Edukacji i Nauki.

 

https://dziennikustaw.gov.pl/D2021000056101.pdf 

Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.


https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/szkoly-i-placowki-nadal-pracuja-zdalnie--przedluzenie-obowiazujacych-obostrzen-do-18-kwietnia

 

W związku z ograniczeniem funkcjonowania placówki realizowane zajęcia  odbywają się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Nauczycielki codziennie drogą elektroniczną przesyłają materiały do pracy z dziećmi w domu.

Skontaktuj się z nami

ul. Kolejowa 10
56-330 Cieszków