Wczoraj, dzisiaj, jutro

Data publikacji:

Moi Drodzy!

W życiu każdego człowieka kończy się pewien etap życia.

W moim przypadku jest to zakończenie roli Dyrektora Publicznego Przedszkola w Cieszkowie, którym kierowałam prawie 19 lat, w przestrzeni 35 letniej pracy pedagogicznej.

Naszymi hasłami przewodnimi, w wychowaniu Dzieci w przedszkolu, były ,,magiczne słowa” – Proszę, Przepraszam, Dziękuję.

Zacznę od słowa ,,Dziękuję”.

Przede wszystkim swoim porzednim Dyrektorkom: Pani Elżbiecie Włodarczak, Władysławie Budzynie, ś.p. Elżbiecie Frik, p.o. Bronisławie Węgrzynowskiej, od których wiele sie nauczyłam i brałam przykład.

Dziękuję Nauczycielkom i Pracownikom z którymi przepracowałam wiele lat, ale również tym którzy są już na zasłużonej emeryturze, bądź odeszli z różnych przyczyn.

Wsłuchiwałam sie w ich głos i czerpałam siłę do pracy.

Dziękuję Rodzicom, tym którzy zaufali nam posyłając dzieci do naszego przedszkola.

Z radością dowiadywałam się o sukcesach naszych już niejednokrotnie dorosłych absolwentów, przeżywałam ich niepowodzenia.

Sugestie kolejnych Rad Rodziców były mottem do pracy oraz inspiracją do działań na rzecz dzieci.

,,Przepraszam” – wszystkich, których w jakikolwiek sposób uraziłam, bądź nie spełniłam ich oczekiwań.

,,Proszę” o to, by pamiętano o mnie, jako o dyrektorce, której na sercu zawsze przyświecało dobro Dzieci, dbałość o ich bezpieczeństwo, o nowoczesną bazę dydaktyczną i wyposażenie oraz o przyjazną atmosferę wśród pracowników.

Życzę wszystkim, a w szczególności pełniącej obowiązki Dyrektora Pani Edycie Karpińskiej, zdrowia, radości, sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Serdecznie pozdrawiam

Dyrektor Publicznego Przedszkola w Cieszkowie