Zakończenie 6 latków

Data publikacji:

,,BĄDŹ DZIECKIEM JAK NAJDŁUŻEJ, JAK DZIECKO BAW SIĘ I ŚMIEJ

I KOCHAJ TAK, JAK DZIECKO I DOBROĆ DZIECKA MIEJ.

 JUŻ KONIEC LAT BEZTROSKICH – NAUKI NADSZEDŁ CZAS,

LECZ PAMIĘĆ O PRZEDSZKOLU, NIECH ŻYJE ZAWSZE W WAS."

24.06 odbyło się uroczyste Pożegnanie 6 latków. Dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny – były wierszyki, piosenki oraz tańce. Pani Dyrektor wraz z wychowawcą P. Dorotą wręczyła dzieciom dyplomy oraz upominki. Naszym absolwentom życzymy powodzenia oraz sukcesów w dalszej edukacji.

Dziękujemy Rodzicom za współpracę, zaangażowanie w życie grupy i całego przedszkola. Za każde miło słowo, wspólne rozmowy, życzliwość i wsparcie.

Rodzice przygotowali dla dzieci także niespodziankę- pożegnanie na świeżym powietrzu. Dzieci mogły zaprezentować swoje umiejętności, były animacje i zabawy. Dorośli  zadbali także o poczęstunek, lody i wiele atrakcji. Był to wspaniały dzień. Rodzice- dziękujemy za wspaniała zabawę.

Powodzenia dla wszystkich!!


Skontaktuj się z nami

ul. Kolejowa 10
56-330 Cieszków