Data publikacji:

Komunikat p.o. Dyrektora Publicznego Przedszkola w Cieszkowie.

Witam wszystkich bardzo serdecznie w nowym roku szkolnym 2021/2022.

Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo dzieci i pracowników przedszkola informuję:

1. Przedszkole przestrzega zaleceń i wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego,  Ministra Zdrowia oraz Ministra Edukacji Narodowej.
  2. Do przedszkola  przyprowadzamy wyłącznie dzieci zdrowe.

O jakichkolwiek objawach choroby pojawiających się u dzieci w przedszkolu: katar, kaszel, podwyższona temperatura natychmiast będą  informowani rodzice/ opiekunowie telefonicznie.

1. Rodzice/opiekunowie przyprowadzają dzieci w maseczkach.
  2. Do szatni mogą wejść wyłącznie rodzice/opiekunowie dzieci nowo przyjętych do przedszkola przez ok. 1 tydzień.
  3. Rodzice/opiekunowie nie mogą wchodzić na salę.
  4. Po wejściu  do przedszkola dzieci mają mierzoną temperaturę.
  5. Wszystkie dzieci wyprowadza  wyznaczony przez p.o. Dyrektora pracownik przedszkola.

W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić do Pań nauczycielek lub do p.o. Dyrektora przedszkola – 576204224, 713848131

p.o. Dyrektor Publicznego Przedszkola
Edyta Karpińska