W ramach konkursu plastycznego ,,Moja ulubiona bajka”
dzieci wspólnie z rodzicami przygotowały prace plastyczne
z ulubionymi bohaterami bajek. Wpłynęło 31 prac.
Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody w postaci książek.
Nagrody zostały zakupione z Narodowego Programu Rozwoju
Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.
Dziękujemy za piękne prace i zaangażowanie.

