Aktywny udział w wesołym i pełnym humoru spektaklu teatralnym pt. " Księga Leśnej Polany" w Gminnym Centrum Kultury w Cieszkowie.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie !
Wracając do przedszkola bawiliśmy się wspólnie na urządzeniach w parku.
Było super!











































































